Пенальті та 4 голи: 30 років першому матчу в історії збірної України з футболу. Як це було

15,7 т.
Україна - Угорщина 1992 рік

29 квітня 1992 року футбольна збірна України провела перший матч в історії, програвши в Ужгороді команді Угорщини з рахунком 1:3. На місцевий стадіон "Авангард" прийшло 13 тисяч уболівальників.

Перший тайм зустрічі завершився нульовою нічиєю і пройшов у рівній боротьбі, а в другій половині наші співвітчизники почали помилятися в обороні, що призвело до трьох голів (один – з пенальті) угорців, забитих після 60-ї хвилини.

Іван Гецко забиває перший гол збірної України.

Матч міг закінчитися розгромною поразкою, але точний штрафний у виконанні Івана Гецко на останніх секундах дозволив Україні скоротити відставання в рахунку і забити перший гол у своїй історії.

Варто відзначити, що спочатку поєдинок мав відбутися 22 квітня на "Республіканському стадіоні" в Києві, але через фінансові проблем Федерації футболу України він був перенесений до Ужгорода, максимально близько до кордону з Угорщиною.

Як повідомляв OBOZREVATEL, нападник збірної України Роман Яремчук розповів, що передчував напад Росії на нашу країну.