"Реал" дорогою ціною здобув важливу перемогу в чемпіонаті

3,9 т.
'Реал' дорогою ціною здобув важливу перемогу в чемпіонаті

У матчі 16-го туру чемпіонату Іспанії мадридський "Реал" з рахунком 2: 0 обіграв одного з конкурентів за чемпіонство в Прімері, "Севілью".

У цьому поєдинку не брав участь Кріштіану Роналду, якого покарали за бійку в матчі з "Кордоби" .

У першому таймі жодна з команд не мала очевидної переваги, проте "Реал" зумів скористатися помилками суперника, а "Севілья" - ні. На 12-й хвилині Марсело викрутив класний крос, а Хамес в падінні головою розстріляв Бету.

На 32-й хвилині Бензема травмував основного голкіпера, і вийшов на заміну Ріко, який пропустив у першій же атаці. Іско і Бензема вивели Хесе на забійну позицію, і нападаючому залишалося тільки влучити.

Читайте: "Реал" познущався над басками в чемпіонаті Іспанії

У другому таймі "Севілья" підкисла. При тому, що оборона "Реала" не виглядала непробивною, червоно-білі занадто рідко ставили її в неприємне становище. Але на 80-й хвилині гості змогли відквитати один гол. Вітол пошив у дурні кілька гравців "Реала" в їхньому штрафному і викрутив м'яч під удар Аспаса, який із забійної позиції не промахнувся.

Але потрібний рахунок мадридці все таки дотримали і відірвалися від "Барселони" на чотири очки, проте це їм далося дорогою ціною: Рамос і Хамес отримали травми, а Марсело - дискваліфікацію в переддень найважливішого матчу з "Атлетіко"

РЕАЛ МАДРИД (Мадрид) - СЕВІЛЬЯ - 2: 1 (2: 0)

"Реал Мадрид" : Касільяс, Варан, Рамос (Начо 9 '), Марсело, Арбелоа, Хедіра, Кроос, Родрігес (Хесе 27'), Іско (Ільярраменді 90 ') Бейл, Бензема

Запасні: Сильва, Ернандес, Навас, Карвахаль " Севілья ": Бету (Ріко 34 '), Наварро, Фігейраш, Каррішу, Колодзечак, Крихов'як, Іборра, М'Біа, Делофеу (Відаль 54'), Вітол , Бакка (АСПАС 67 ') Запасні: Аррібас, Коке Хорхе, Денис, Муньос

Голи : Родрігес 12 "- 1: 0, Хесе 36" - 2: 0, Аспас 80 "- 2: 1 Попередження : Варан 45 ', Марсело 60', Іско 86 "- Фігейраш 41 ', Наварро 43', М'Біа 45 ', Каррішу 66', Вітол 71 ', Відаль 76' Суддя : Віллануева Ігнасіо.