Із воротаря збірної України зробили посміховисько в Іспанії за 10 хвилин

46,4 т.
Денис Бойко

Голкіпер збірної України Денис Бойко, який виступає на правах оренди за іспанську "Малагу", став жертвою оборони власної команди. У матчі проти "Севільї" захист "анчоусів" дозволив супернику зробити з себе і з нашого воротаря посміховисько.

Команда добре відомого українським уболівальникам Хуанде Рамоса примудрилася пропустити за 10 хвилин чотири м'ячі. При цьому всі голи футболісти "Севільї" забивали майже в порожні ворота, розстрілюючи бідного Бойка.

Читайте: Футболіст збірної України забив рятівний гол в чемпіонаті Іспанії - опубліковано відео

Вієтті, 25 '- 1:0

Вієтті, 28 '- 2: 0

Бен Єддєр, 34 '- 3: 0

Вітол, 35 '- 4: 0

Після перерви приниження Дениса припинилося. Багато в чому це сталося завдяки головному арбітру зустрічі Карлосу Гомесу, який за грубий фол і суперечки видалив захисника андалузців Аділя Рамі.

В підсумку "Малага" зуміла один м'яч навіть відквитати, проте Бойкові від цього навряд чи стало легше. Його команда зазнала розгромної поразки з рахунком 1:4.

Читайте: Іспанський клуб хоче розірвати контракт із футболістом збірної України - ЗМІ

Нагадаємо, що воротар збірної України провально дебютував в Іспанії, пропустивши два м'ячі від аутсайдера Сегунди.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що в Іспанії зробили несподівану заяву про Андрія Шевченка.