екшн-камери Взяти участь

/Новини футболу

"Шахтар" на останніх секундах вирвав перемогу у "Олімпіка"

1.6тЧитати матеріал російською

"Шахтар" у стартовому матчі 9-го туру чемпіонату України з футболу в Лізі Парі-Матч здобув важку перемогу над "Олімпіком". Поєдинок у Києві завершився перемогою "гірників" з рахунком 3:2.

У першому таймі футболісти Луческу явно не очікували, що "Олімпік" буде настільки наполегливо чинити опір і не помітили, як залишилися в меншості, та ще й у ролі тих, хто відіграється. На 17-ій хвилині за гру рукою у штрафному був видалений Іван Ордець і Кадімян відкрив рахунок.

Гості швидко зібралися, включили швидкості і один м'яч відіграли. На 37-й хвилині з пенальті відзначився Тейшейра.

У другому таймі гольова феєрія продовжилася. На 67-й хвилині Лисенко розкішним ударом зі штрафного вивів номінальних господарів вперед, але жахлива гра Конде, який весь час шмагав гарячку біля своїх воріт, призвела до пенальті. Зрівнявши рахунок, що залишився "Шахтар" провів у атаках і на останній хвилині Тейшейра забив переможний м'яч.

Після цієї перемоги віце-чемпіон України очолив турнірну таблицю, зрівнявшись за очками з "Динамо" (22). Свій поєдинок кияни проведуть о 19:30 проти "Говерли".

"Олімпік" (Донецьк) - "Шахтар" (Донецьк) - 2:3

Голи: Кадімян 18 (пен.), Лисенко 67 - Тейшейра 38 (пен.), Срна 78 (пен.), Тейшейра 90 "Олімпік": Махарадзе , Кадімян (Поступаленко 63), Конде, Танчик (Драченко 71), Борзенко, Матяж (Лисенко 46), Моха, Гошкодеря, Огиря, Гришко, Парцванія "Шахтар": П'ятов, Ракицький, Срна, Ісмаїлі, Тейшейра, Тайсон (Бернард 63 ), Гладкий (Кучер 19), Ордець, Марлос (Коваленко 70), Фред, Степаненко Попередження: Конде 3, Парцванія 24, Гришка 37, Лисенко 55, Поступаленко 68, Огиря 85 - Бернард 69, Ракицький 76, Тейшейра 90 + 4 Вилучення : Конде 77 - Ордець 16

Читайте всі новини по темі "Прем'єр-ліга України" на сайті "OBOZREVATEL".