Ярмоленко забив чудовий "слаломний" гол у матчі з "Олександрією"

12.9тЧитати новину російською

Лідер "Динамо" Андрій Ярмоленко відзначився фантастично холоднокровним взяттям воріт у поєдинку 23-го туру чемпіонату України з футболу проти "Олександрії". Хавбек збірної забив на 84-й хвилині, зробивши рахунок 3:1.

Новак невдало викинув м'яч на свого захисника, шкіряну сферу відібрав Гармаш і віддав точний пас на Ярмоленка. Андрій на замаху прибрав голкіпера, потім немов на слаломі другим рухом прибрав польового гравця і закотив у порожні ворота.

"Обозреватель" пропонує своїм читачам насолодитися цим шедевром.

Нагадаємо, що гра "Олександрія" - "Динамо" завершилася з рахунком 1:4, незважаючи на те, що господарі приголомшили киян швидким голом на другій хвилині.

Читайте всі новини по темі "Прем'єр-ліга України" на сайті "Обозреватель".