планшету Взяти участь

/Новини футболу

УЄФА допустив курйозний ляп під час трансляції Україна - Словенія: фото помилки

31.4тЧитати матеріал російською

Співробітники сайту УЄФА, які вели текстовий онлайн матчу Україна - Словенія, допустили досить цікаву помилку. Так, на думку співробітників європейського футбольного союзу, зустріч у Львові закінчилася з рахунком ... 3:0 на користь синьо-жовтих. Характерно, що крім голу Ярмоленка в першому таймі, після перерви УЄФА записав дубль Селезньову. Як виявляється, форвард "Дніпра" відзначився на 54 хвилині двічі. Помилка провисіла недовго і її через кілька хвилин виправили, - повідомляють Факти.

Нагадаємо, що в суботу, 14 листопада, збірна України з футболу в першому матчі виграла у команди Словенії. Після матчу Хачеріді розповів про побажання Порошенка, а Селезньов поставив на місце критика Віктора Леоненка.

Читайте всі новини по темі "Україна - Словенія" на сайті "OBOZREVATEL".