Прийміть участь
Android смартфона Взяти участь

Колумбійський воротар забив розкішний м'яч і віддав гольову передачу

11.5тЧитати матеріал російською

Воротар "Форталеза" Нельсон Рамос показав, як необхідно виконувати стандарти. Під час матчу 13-го туру чемпіонату Колумбії 34-річний голкіпер забив ефектний м'яч зі штрафного, а також віддав гольовий пас, виконавши вивірений навіс.

Бомбардирський талант Рамоса прорізався у середині другого тайму поєдинку "Кортулуа". На 66-й хвилині голкіпер гостей ефектно виконав штрафний, вразивши "дев'ятку" воріт суперника.

А коли вже йшов доданий час, Нельсон вирішив зробити передачу зі стандарту, яка стала гольовою. Таким чином, воротар врятував свою команду від поразки, поступалася до перерви з рахунком 0:2.

Нагадаємо, нещодавно воротар збірної Росії оновив ганебний антирекорд у Лізі чемпіонів.