"Барселона" виграла Лігу чемпіонів у важкій битві з "Ювентусом"

8,9 т.
'Барселона' виграла Лігу чемпіонів у важкій битві з 'Ювентусом'

Каталонська "Барселона" у фантастичному за напруженням матчі виграла у "Ювентуса" фінал Ліги чемпіонів. "Обозреватель" проводив онлайн-трансляцію матчу "ЮВЕНТУС" - "БАРСЕЛОНА" .

"Барселона" відкрила рахунок вже на четвертій хвилині. Після блискучої передачі Іньєсти Іван Ракітіч відправив м'яч у сітку воріт Буффона.

Після цього каталонський клуб заспокоїв гру, заволодівши перевагою. Чемпіони Іспанії почувалися впевнено, не даючи супернику жодного шансу.

Однак на початку другого тайму "Барселона" просто заснула, за що була миттєво покарана. Альваро Морато скористався тим, що Тер Штеген не дуже вдало відбив м'яч після удару Тевеса.

Втім, через 10 хвилин "Барса" знову вийшла вперед. Суарес повторив гол Мората, зігравши на добиванні.

Неймар практично одразу забив третій, але судді справедливо не зарахували м'яч бразильця через гру рукою.

Дивіться:

"Ювентус" - "Барселона" - 1-3: відео-огляд матчу

Після цього іспанці взяли себе в руки, не даючи Туріну щось зробити біля воріт Тер Штегена. А на останніх секундах зустрічі Неймар відправив третій м'яч у зразково-показовій контратаці.

Таким чином, "Барселона" вп'яте раз в історії стала найсильнішою командою Європи. Аналіз матчу читайте у статті "Чемпіонський тризуб: чому" Барселона" стала кращим клубом Європи" .

Дивіться:

"Барселона" - переможець Ліги чемпіонів: фото і відео нагородження

ФІНАЛ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ

Берлін. "Олімпіаштадіон" Головний арбітр: Кюнейт Чакир (Туреччина) "ЮВЕНТУС" - "БАРСЕЛОНА" - 1: 3 Ювентус: 1. Буффон, 15. Барцальї, 33. Евра (11. Коман, 89'), 26. Ліхтштайнер, 19. Бонуччі, 6. Погба, 23. Відаль (37. Перейра, 79'), 8. Маркізіо, 21. Пірло, 9. Мората (14. Льоренте, 85'), 10. Тевес Запасні: 30. Сторарі, 5. Огбонна, 20. Падоін, 27. Стураро Барселона: 1. Тер Штеген, 22. Дані Алвес, 3. Піке, 5. Бускетс, 8. Іньєста (6. Хаві, 77'), 14. Маскерано, 18. Альба Жорді, 4. Ракітіч (24. Матьє, 90+1') , 9. Суарес (7. Педро, 90+6'), 10. Мессі, 11. Неймар Запасні: 13. Браво, 15. Бартра, 12. Рафінья, 21. Адріано Коррея 0:1 Іван Ракітіч, 4'1:1 Альваро Мората, 55'1: 2 Луїс Суарес, 68'1: 3 Неймар, 90+7' Попередження: Артуро Відаль, 10'; Поль Погба, 42'; Луїс Суарес, 70'