"Шахтар" здобув вольову перемогу в матчі-трилері в Німеччині: з'явилося відео голів

18,2 т.
Шахтар Оденсе

Донецький "Шахтар" із великими зусиллями обіграв данський "Оденсе" на підготовчих зборах у Німеччині. "Гірники" здобули вольову перемогу з рахунком 3:2.

Данці дуже активно почали зустріч і вже на 9-й хвилині відкрили рахунок - точним ударом відзначився Андерс Квіндеб'єрг. Пропущений м'яч змусив чемпіонів України підвищити темп, вони кинулися відіграватися.

Підопічні Пауло Фонсекі буквально розривали оборону суперника, але ніяк не могли пробити голкіпера "Оденсе", який демонструє блискавичну реакцію.

Читайте: "Шахтар" пішов на небувалу хитрість заради трансферу відомого футболіста

Символічно, що саме воротар датського клубу привіз своїй команді гол. На самому початку другого тайму він збив у штрафному Бланко-Лещука, а Тайсон впевнено реалізував пенальті.

Однак не минуло й двох хвилин, як "Оденсе" знову вийшов уперед - Узочуква потужним ударом у ближній кут прошив Кудрика. "Шахтар" одразу ж полетів вперед і незабаром Тайсон оформив дубль. А на 73-й хвилині відзначився активний Ісмаїлі, який неодноразово створював моменти біля воріт суперника.

Справжній матч-трилер міг перетворитися для донеччан у драму, але данський форвард із вигідної позиції пробив вище на 89-й хвилині зустрічі.

Шахтар - Оденсе - 3:2

Голи:  Тайсон 47 (пен), 54, Ісмаїлі 73 - Якобсен 9, Узочуква 49.

"Шахтар":  Пятов (Кудрик, 46), Срна (Бутко, 76), Хочолава (Ордець, 76), Ракицький (Кривцов, 76), Ісмаїлі (Азеведо, 76), Степаненко, Алан Патрік (Танковскій, 76), Марлос (Зубков, 82), Коваленко (Тайсон, 46), Бернард (Петряк, 69), Бланко Лещук (Дентінью, 69).

Напередодні "Обозреватель" повідомляв, що "Шахтар" покинув захисник збірної України.