"Барселона" вийшла у чвертьфінал Ліги чемпіонів

2,6 т.
'Барселона' вийшла у чвертьфінал Ліги чемпіонів

Каталонська "Барселона" впевнено вийшла до чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Команда Луїса Енріке і в матчі-відповіді переграла лондонський "Арсенал" - 3:1.

Гра почалася дуже спокійно. У перші хвилини "Барселона" навіть дозволила гостям зробити кілька небезпечних вилазок до своїх воріт, які "Арсенал" втілити в гол не зумів. Зате на 18-й хвилині Неймар вийшов один на один з Оспіною і спокійно вразив ворота англійців.

До перерви "Барселона" могла ще не раз засмутити суперника, але той вистояв.

Друга половина зустрічі почалася катастрофічно для господарів. Вже на 6-й хвилині тайму Ельнені розкішним ударом вразив "дев'ятку" воріт тер Штегена.

Втім, вже через 15 хвилин "Барселона" повернула собі перевагу в рахунку. Суарес красивим ударом від поперечини втілив у гол подачу Дані Алвеса.

Читайте: "Барселона" - "Арсенал" - 3-1: відео голів

"Арсенал" намагався створити хоча б якусь видимість інтриги. Уелбек навіть влучив у хрестовину, але це було те невелике, на що були здатні гості в цей вечір.

Наостанок Лео Мессі поставив жирну крапку в цьому протистоянні, елегантно перекинувши Оспіну. Таким чином, рахунок у протистоянні став 5:1 на користь іспанців.