Гол Коноплянки врятував "Севілью" в Кубку Іспанії: відео моменту

9.4тЧитати новину російською

Український півзахисник "Севільї" Євген Коноплянка врятував свою команду від поразки в матчі-відповіді Кубка Іспанії. Футболіст збірної України вийшов на заміну на 72-й хвилині і в кінці гри точним ударом зрівняв рахунок.

На 88-й хвилині Вітол на правому фланзі відібрав м'яч у Гомеса, пройшов до воріт і прострілив у центр, де Євгену ніхто не завадив завдати влучного удару. Команда Унаї Емері завдяки великій перемозі в першому матчі пробилася у фінал, де зіграє з "Барселоною".

"Сельта" - "Севілья" - 2:2 (1:0)

Голи : Аспасієв 35 "- 1: 0, Аспасієв 55" - 2: 0, Банега 57 "- 2: 1, Коноплянка 88" - 2: 2

"Сельта": Рубен, Мальо, Гомес, Планас, Марсело (Радо 69 '), Ернандес, Аспасієв, Орельяна, Васс (Хонні 65'), Бонгонда, Гвідетті (Сенье 72 ')

"Севілья": Ріко, Рамі, Колодзейчак, Ескудеро, Коке Хорхе, Каррішу (Кристофоро 63 '), Крон-Делі, Іборра (Н'Зонзі 56'), Банега (Коноплянка 72 '), Вітол, Гамейро

Запасні: Фасіо, Рейес, Сорьяно, Маріано, Муньос

Попередження: Планас 20 ", Ернандес 77 "- Банега 30", Ріко 59 ", Гамейро 86", Н'Зонзі 90'

Нагадаємо, що після успішного осіннього періоду, Коноплянка втратив стабільне місце в основі "Севільї" і був розкритикований експертами та вболівальниками.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Іспанії" на сайті "Обозреватель".