"Шахтар" з антирекордом програв ПСЖ у Лізі чемпіонів | Обозреватель 30 вересня
Прийміть участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

"Шахтар" з антирекордом програв ПСЖ у Лізі чемпіонів

9.5тЧитати новину російською

Донецький "Шахтар" погіршив шанси на потрапляння в плей-офф Ліги чемпіонів. У матчі другого туру групи А, у Львові "гірники" за всіма статтями програли французькому ПСЖ. Парижани зі старту взяли м'яч під свій контроль, змусивши господарів грати "другим номером". Активність гостей з перших хвилин вилилася у швидкий гол - Максвелл підключився в атаку по лівому флангу, а його навіс на дальній штанзі замкнув неприкритий правий захисник Орьє.

Пропущений м'яч трохи ошелешив команду Мірчі Луческу, яка інтенсивніше пішла вперед. Однак, спочатку Ібрагімович після помилки П'ятова пробачив донеччан, а потім Давид Луїс прийшов на кутовий і корявим ударом-рикошетом коліном вразив ворота господарів. Після перерви сценарій першої половини зустрічі практично не змінився. З тією лише різницею, що ПСЖ рідше став атакувати, дозволивши "Шахтарю" збільшити своє володіння м'ячем.

Незважаючи на територіальну перевагу, донеччани за 2-й тайм так і не зуміли розмочити голкіпера Траппа. Найбільш реальні моменти мав Алекс Тейшейра, але з першим ударом бразильця впорався німецький воротар, а на 80-й хвилині ПСЖ врятувала поперечина. Жирну крапку в самому кінці матчу поставив Ібрагімович, реалізувавши вихід один на один. Варто відзначити, що ця поразка стала для "Шахтаря" антирекордним за весь час виступів у Лізі чемпіонів. Раніше "гірники" ніколи ще в перших двох матчах не залишали поле без забитих м'ячів.

Найгіршим показником до сьогодні був дебютний для донеччан сезон 2000/2001, коли "помаранчево-чорні" у двох стартових іграх поступилися "Лаціо" і "Арсеналу" із загальним рахунком 2:6. Нагадаємо, в минулому турі "Шахтар" розгромно програв "Реалу ", а напередодні в групі G київське "Динамо" впевнено перемогло "Маккабі".