"Динамо" сенсаційно втратило очки в чемпіонаті України

8,1 т.
'Динамо' сенсаційно втратило очки в чемпіонаті України

Київське "Динамо" сенсаційно втратило очки в матчі 6-го туру чемпіонату України. Команда Сергія Реброва в Запоріжжі не змогла впоратися з луганською "Зорею" - 0: 0.

Чемпіони країни відверто не вразили на тлі суперника, який ще в четвер зіграв матч плей-офф Ліги Європи. Гостям не вистачало гостроти в атаці, до того ж помилялася і оборона.

Що говорити, якщо перший момент у грі динамівці створили за п'ять хвилин до перерви, коли Ярмоленко не без рикошету змусив попотіти Шевченко. До цього вірний момент упустила "Зоря": Будковський неточно пробив з лінії штрафної.

Читайте: "Пожартувати на старості років". У "Зорі" відповіли на троллінг з боку "Динамо"

Друга половина зустрічі почалася з активності біля воріт Рибки. Будковський знову запоров свій супершанс, коли не потрапив в "рамку" з кута воротарського. За це "Зорю" міг покарати Жуніор Мораес, але бразилець не реалізував вихід один на один.

У кінцівці гри кияни спробували створити щось подібне штурму біля воріт суперника. Двічі ефектно зіграв Ярмоленко, але його задумки розкусили захисники і воротар "Зорі". Таким чином, кияни втратили перші очки в нинішньому сезоні.