"Дніпро" у Львові мінімально обіграв "Карпати"

1,7 т.
'Дніпро' у Львові мінімально обіграв 'Карпати'

У неділю, 20 березня, в матчі 19-го туру чемпіонату України в Лізі Парі-Матч, "Дніпро" мінімально обіграв "Карпати". Зустріч на "Арені Львів" завершилась з рахунком 1:0.

У першому таймі тривала не дуже яскрава гра без гострих моментів. "Дніпро" практично весь час провів на половині поля "Карпат", але створити що-небудь небезпечне так і не зміг.

Ключовий епізод стався в другій половині зустрічі. Спершу на 58-й хвилині "Карпати" втратили єдиний в грі 100% гольовий момент, після виходу Кльоца один на один з Лаштувкой, ну, а через 4 хвилини Зозуля забив переможний м'яч.

Читайте: 19-й тур чемпіонату України: розклад трансляцій, результати, звіти

"Карпати" - "Дніпро" - 0: 1 (0:0)

Голи: Зозуля 62 "- 0:1

"Карпати": Мисак, Гітченко, Костевич, Чачуа (Кльоца 46 '), Пластун, Мірошниченко, Ксьонз, Худоб'як Ігор, Голодюк (Карноза 63 '), Кадимян, Бланко (Окечукву 79')

"Дніпро": Лаштувка, Чигринський, Папа, Федецький, Матос, Лучкевич (Безус 67 '), Шахов, Ротань, Руїс, Зозуля (Політило 90'), Матеус (Бруну 77 ')

Попередження: - Ротань 81", Руїс 88', Безус 90.

Після цієї перемоги "Дніпро" набирає 37 очок і на один бал відстає від "Зорі", яка йде третьою. 9 квітня ці дві команди зійдуться в очному протистоянні.