LTE планшету Взяти участь

/Новини футболу

Луганська "Зоря" драматично зіграла внічию з "Фенербахче" в Лізі Європи

23тЧитати матеріал російською

Луганська "Зоря" драматично дебютувала в груповому раунді Ліги Європи. У першому турі квартету А "чорно-білі" зіграли внічию вдома з турецьким "Фенербахче" - 1:1.

Підопічні Юрія Вернидуба активно почали і вже на першій хвилині Петряк ледь не відкрив рахунок. Іван зовсім трохи не влучив у кут, замикаючи головою навіс із правого флангу.

"Канарки" відповіли небезпечним моментом Соузи, який пробив близько до штанги після накидання Стоха зі штрафного.

На цьому гострота біля обох воріт зникла - команди все більше вели боротьбу в центрі поля, намагаючись максимально перекривати зони і не давати супернику простору.

Getty

Після перерви хід гри не змінився, проте "Зоря" досить несподівано вийшла вперед. Каменюка віддав на Любеновича, той скинув під удар партнеру, а Гречишкін забив фантастичним пострілом здалеку - м'яч залетів точно під поперечину - без шансів для Деміреля.

Гол луганчан явно шокував іменитих гостей і турки ще довго не могли прийти до тями. Ближче до кінця поєдинку команда Діка Адвоката спробувала влаштувати штурм воріт Шевченка, однак самовіддана гра господарів в обороні до останнього не дозволяла "Фенербахче" покращити ситуацію.

Однак у матч вирішив втрутитися арбітр. Румун Ковач додав три хвилини, а турки зрівняли рахунок на 96-й (!!!) хвилині після спірного штрафного - відзначився К'яєр.

У другому турі "Зоря" зіграє на виїзді з "Манчестер Юнайтед". Матч в Англії відбудеться 29 вересня.