Донецький футболіст під час матчу відзначився пікантним вчинком із найкращим арбітром-жінкою України

30,3 т.
Катерина Монзуль

Курйозний епізод стався в матчі 20-го туру чемпіонату України з футболу між "Сталлю" із Кам'янського та кропивницькою "Зіркою". Півзахисник господарів Макс Каленчук на 36-й хвилині відзначився романтичним поплескуванням по нижній частині тулуба Катерини Монзуль, яка обслуговувала цю зустріч.

27-річний уродженець Донецька, який із 2011 року захищає кольори "сталевого" клубу, під час суперечки з симпатичним рефері не зміг втриматися від спокуси доторкнутися кращого арбітра-жінки України.

Нагадаємо, що поєдинок "Сталь" - "Зірка" завершився з рахунком 3:0. Голами відзначилися Карасюк, Васін і Дебелко.

Читайте: Матч "Шахтаря" проти "Зорі" перенесли в інше місто: стали відомі подробиці

Зазначимо, що в цьому турі київське "Динамо" на останніх хвилинах здобуло перемогу над "Олімпіком".