екшн-камери Взяти участь

/Новини футболу

"Шахтар" у розкішному стилі здобув першу перемогу в Лізі чемпіонів

Читати матеріал російською

Донецький "Шахтар" у матчі 4-го туру Ліги чемпіонів у красивому стилі переграв шведський "Мальме" - 4:0. Наша команда, таким чином, взяла реванш за нелогічну поразку в гостях.

Головний тренер "гірників" Мірча Луческу змушений був залишити в запасі воротаря збірної України Андрія П'ятова. Досвідчений голкіпер не зміг зіграти через травму коліна. Це не вплинуло на переконливу гру "Шахтаря" в обороні - Антон Каніболоцький зумів гідно замінити партнера в "рамці".

ДИВІТЬСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ ШАХТАР - МАЛЬМЕ

Сам матч розпочався без розкачки. Заводієм виступив капітан українців Даріо Срна. Вже на другій хвилині Бернард після закидання з глибини вивалився на воротаря "Мальме", але влучив прямо в того. "Шахтар" продовжив роздувати темп, розриваючи оборону шведів. Два моменти було у Гладкого, але форварду відверто не щастило.

На 15-й хвилині Оскар Левицькі отримав травму в стику з Тарасом Степаненком і вирушив зі стадіону прямо в лікарню. Цей епізод збив атакуючий натиск "гірників".

До середини тайму на полі була рівна гра, після чого команда Луческу знову включила максимальні оберти. Перевага нашої команди вилилася в гол Олександра Гладкого, який з другої спроби замкнув навіс Марсіо Азеведо.

Кінцівка тайму стала феєрією Алекса Тейшейри. У кращого бомбардира "Шахтаря" було три шанси записати своє прізвище на табло, але всякий раз Алексу чогось не вистачало.

Друга половина почалася розкішно для господарів поля. Спочатку Тейшейра заробив пенальті, який чітко реалізував Даріо Срна. А потім Едуардо, який замінив Гладкого, підставив верхівку під удар Бернарда. Довести справу до перемоги в такій ситуації було справою техніки для "Шахтаря".

Просто не міг піти без гола Тейшейра. Алекс зумів відзначитися за 20 хвилин до фінального свистка. Після класного перехоплення Срни Тайсон влучив у голкіпера, а Тейшейра спокійно забив головою.

Шикарна перемога дозволила українській команді випередити "Мальме" у турнірній таблиці групи А. Тепер саме "Шахтар" буде фаворитом у боротьбі за місце в Лізі Європи.

Група А

ШАХТАР Донецьк - Мальме - 4:??0 Голи: Гладкий, 29, Срна, 48, з пенальті, Едуардо, 55, Тейшейра, 73 Вилучення: Арнасон, 90

"Шахтар": 32. Каніболоцький - 33. Срна, 5. Кучер, 44. Ракицький, 66. Марсіо Азеведо, 6. Степаненко, 10. Бернард (Коваленко, 75), 11. Марлос, 29. Тейшейра, 8. Фред (Тайсон, 69), 21 . Гладкий (Едуардо, 46)

"Мальме": 1. Віланд - 2. Па Конате, 3. Тіннерхольм, 17. Бенгтссон Р., 6. Левицькі О. (Ракипі, 11), 8. Аду, 20. Родич В., 21. Арнасон, 23. Бергет (йотуни, 46) , 28. Джурджіч (Ейкрем, 74), 9. Розенберг Попередження: Степаненко, 62, Срна, 68, Кучер, 88, Тейшейра, 90 + 2 - йотуни, 54, Арнасон, 54

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "OBOZREVATEL".