"Шахтар" обіграв "Динамо" в фіналі Кубка України

40.6тЧитати новину російською

Донецький "Шахтар" виграв Кубок України з футболу, здолавши у фінальному матчі київське "Динамо". Команда Паулу Фонсеки в Харкові продемонструвала характер, зумівши після невдалого старту переломити гру на свою користь - 1:0.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО ГОЛА У МАТЧІ ШАХТАР - ДИНАМО

Гра почалася зовсім несподівано. Вже на шостій хвилині зустрічі Пантич неусвідомлено зіграв рукою у штрафному майданчику "Динамо" й арбітр Труханов призначив пенальті. Бразилець "Шахтаря" Марлос вирішив виконати удар із "точки" в стилі Артема Мілевського, але підсікаючий удар "гірника" прийшовся в поперечину.

Цей момент негативно, здається, куди більше скував динамівців, ніж їхніх суперників. Гармаш регулярно відзначався браком у передачах, а Ярмоленко раз по раз втрачав м'яч у простих ситуаціях. У свою чергу "Шахтар" хоч і нав'язав киянам властивий собі стиль, але нічого путнього біля воріт Коваля створити не міг.

Друга половина першої 45-хвилинки пройшла нудно. "Шахтар" володів перевагою, а "Динамо" надіялось на контратаки, які були абсолютно марними. Лише на 43-й хвилині Ярмоленко вивалився на П'ятова, але не зміг вразити ворота "гірників".

Після перерви "Динамо" двічі напружило Пятова досить гострими моментами. Обидва рази в центрі уваги був Ярмоленко, проте особливих проблем голкіперу "Шахтаря" Андрій не доставив.

За 15 хвилин до фінального свистка на полі почали домінувати емоції. Спочатку Срна відверто зрубав Гармаша, за що удостоївся самих смачних епітетів з боку Дениса. Потім Кадар вирішив показати свій бурхливий характер, порушивши правила в центрі поля.

Кульмінація матчу припала на 80-у хвилину. Марлос, прийнявши закид від Пятова, класно протягнув м'яч повз двох опонентів і метрів із 18 точно дав у дальній кут. Відразу після голу бразилець із невідомої причини розплакався.

"Динамо" спробувало повернутися в гру, але "гірники" вміло збили темп і довели м'яч до перемоги.