Прийміть участь
Android смартфона Взяти участь

Капітан "Ліверпуля" забив гол приголомшливим ударом у ворота "Челсі"

6.3тЧитати матеріал російською

Півзахисник "Ліверпуля" і збірної Англії Джордан Хендерсон відзначився розкішним голом у ворота лондонського "Челсі". Удар капітана "червоних" може сміливо вважатися найбільш видовищним у нинішньому сезоні Прем'єр-ліги.

Захисник "синіх" Гарі Кехіл спробував винести м'яч зі своєї штрафної, проте вибив прямо на ногу Хендерсону. Хавбек гостей першим дотиком прийняв цю передачу суперника, а другим фантастичним ударом по дузі відправив м'яч прямо в "дев'ятку" - у голкіпера "Челсі" Тібо Куртуа не було шансів, щоб виручити свою команду після такого пострілу.

Варто зазначити, що таким чином Хендерсон подвоїв рахунок у матчі 2:0. Двадцятьма хвилинами раніше відзначився Деян Ловрен.

Після перерви підопічні Антоніо Конте заграли активніше і на 61-й хвилині Дієго забив один м'яч.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що Роналду розкішним ударом встановив історичний рекорд Ліги чемпіонів.

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат Англії" на сайті "OBOZREVATEL".