Збірна України принизила Росію, ставши віце-чемпіоном світу

16,3 т.

Збірна України стала віце-чемпіоном світу з футболу серед бездомних. У фіналі турніру під егідою УЄФА, який проходив в Амстердамі, наша команда поступилася Мексиці - 2:5.

По дорозі до фіналу українські бомжі збезчестили Росію з рахунком 7:3, знищили Аргентину 10:0, а також здобули непросту перемогу над Бразилією 3:2.

Читайте: Українка блискуче виграла в Росії чемпіонат світу з шахів

Поєдинки цього чемпіонату світу проводяться у форматі 4х4. Тривалість матчу - два тайми по сім хвилин. Всього в змаганнях брало участь 48 країн.

Читайте: Російський плавець у формі солдата викликав фурор на чемпіонаті світу: фото і відео

Згідно з регламентом турніру, до участі в ньому допускаються спортсмени, які не мають певного місця проживання, а також проходили лікування від наркотичної або алкогольної залежності. Нагадаємо, нещодавно в Мадриді лідер "Реала" і збірної Португалії Кріштіану Роналду прикинувся бомжем. Раніше "Обозреватель" повідомляв, що Японія виграла чемпіонат світу з футболу серед роботів.