Суддівське свавілля! "Динамо" зі скандалом вилетіло з Ліги Європи

7,1 т.
Суддівське свавілля! 'Динамо' зі скандалом вилетіло з Ліги Європи

Київське "Динамо" не змогло пробитися в півфінал Ліги Європи, поступившись у чвертьфіналі італійській "Фіорентині" з рахунком 0: 2.

У Флоренції кияни провели найгірший матч у сезоні. Вже до середини першого тайму "Динамо" могло програвати 0: 4, але Шовковський зробив кілька чудових сейвів.

Однак моментів біля воріт суперника не було. Більше того, перший удар у ворота динамівці завдали в середині другого тайму.

Але є одне але! На 40-й хвилині захисник "фіалок" Томовіч збив Джермейна Ленса в своїй штрафній, але шведський суддя-мільйонер Йонас Ерікссон покарав динамівця жовтою карткою за симуляцію, яка виявилася другою для сьомого номера "Динамо".

Тут же "фіалки", у складі яких не було італійців, забили. Удар Хоакіна підправив у ворота Маріо Гомес.

Залишившись у меншості, кияни так і не змогли нав'язати боротьбу суперникові. На 86-й хвилині хороший удар Рибалки відбив Нето. А єдиний реальний шанс у "Динамо" був на 88-й хвилині, але Гусєв не влучив по м'ячу з вигідної позиції.

У компенсований час "Динамо" спробувало організувати штурм воріт суперника, але в контратаці Варгас остаточно поховав нашу команду.

"Динамо" завершує євросезон, але Україна буде представлена у півфіналі. Дніпропетровський "Дніпро" пройшов "Брюгге" .

Відзначимо, що після матчу наставник киян Сергій Ребров заявив, що симуляції Ленса не було, а пенальті потрібно було призначати.

ЛІГА ЄВРОПИ. 1/4 фіналу

Матч-відповідь ( перша гра 1: 1 )

Флоренція. "Артеміо Франкі" Арбітр: Йонас Ерікссон (Швеція) Фіорентина - ДИНАМО - 2: 0 Фіорентина: 1. Нето - 2. Гонсало Родрігес, 15. Савич, 28. Маркос Алонсо, 40. Томовіч, 7. Пісарро (10. Аквілані, 85 '), 17. Хоакін, 20. Борха Валеро (5. Бадель, 79'), 74 . Салах (6. Варгас, 88 '), 14. Фернандес, 33. Гомес Запасні: 12. Тетерушану, 19. Басант, 23. Паскуаль, 72. Ілічич Динамо: 1. Шовковський - 2. Даніло Сілва, 5. Антунеш, 24. Віда, 34. Хачеріді, 17. Рибалка, 29. Буяльський (16. Сидорчук, 69 '), 90. Беланда (45. Калитвинцев, 63'), 10. Ярмоленко , 7. Ленс, 91. Теодорчик (20. Гусєв, 45 + 1 ') Запасні: 23. Рибка, 30. Бетао, 19. Гармаш, 28. Чумак 1: 0 Маріо Гомес, 43 ' 2: 0 Хуан Мануель Варгас, 90 + 4 ' Попередження: Джермейн Ленс, 14 ' Вилучення: Джермейн Ленс, 40 '