18 вересня • оновлено в 23:29

"Зоря" за спірного суддівства зіграла внічию з "Фейєноордом" у Лізі Європи

9.3т Читати матеріал російською

Луганська "Зоря" в матчі четвертого туру групового турніру Ліги Європи не змогла вирвати перемогу у "Фейєноорда". Граючи весь другий тайм у більшості, наша команда досягла лише нічиї - 1:1. При цьому арбітр зустрічі Якоб Кехлет із Данії скасував "чистий" гол українців у другому таймі.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ "ЗОРЯ" - "Фейєноорд"

Гра почалася з холодного душу для господарів. Активний старт від "Зорі" завершився тим, що на 15-й хвилині гості відкрили рахунок. Після навісу зліва Дірк Кайт повернув м'яч на лінію воротарського, де Йоргенсен скинув м'яч у сітку.

Цей момент повністю вибив команду Вернидуба з колії. У луганчан нічого не виходило попереду, а лівий фланг оборони буквально тріщав по швах. Еліа безліч разів проривався в нашу штрафну, проте з боями захисникам "Зорі" вдавалося відбитися.

Переломний момент у грі трапився на 43-й хвилині. Захисник "Фейєноорда" Боттегін зіграв рукою у своїй штрафній і був покараний 11-метровим ударом, а також червоною карткою. Форстер удар із "точки" не реалізував, проте тут же був вдалий на добиванні - 1:1.

У другій половині матчу голландцям довелося дуже несолодко. У середині тайму грали в меншості гості відверто попливли. Кулачу вдалося забити, проте судді зафіксували неіснуючий офсайд.

"Зоря" намагалася взяти своє, але хвилини до 75-ї футболісти з Луганська втомилися. Саме в цей час розкішний шанс забити втратили гості, але удар Вейіновіча прийшовся вище воріт.

Кінцівка зустрічі пройшла під акомпанемент спроб "Зорі" вирвати перемогу. Однак "Фейеноорду" вдалося вистояти і вивезти з Одеси один заліковий пункт.