Ібрагімович повторив курйозний гол Гусєва в чемпіонаті України: відео шедевра

5.4тЧитати новину російською

Знаменитий форвард французького футбольного клубу "Парі Сен-Жермен" Златан Ібрагімович забив курйозний м'яч у чвертьфінальному поєдинку Ліги чемпіонів проти англійського "Манчестер Сіті". Шведський футболіст точнісінько повторив гол Олега Гусєва "Дніпру" в центральному поєдинку 17-го туру чемпіонату України з футболу. На 44-й хвилині зустрічі воротар гостей Джо Харт віддав пас Фернандо, бразилець спробував зробити передачу партнеру, але замість цього потрапив в Ібрагімовича, від якого шкіряна сфера влетіла в порожні ворота.

Нагадаємо, що зустріч на "Парк де Пренс" завершилася внічию 2:2. Гра у відповідь пройде 12 квітня.

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "Обозреватель".