Півзахисник "Динамо" забив ювелірний гол-красень на зборах в Іспанії: відео шедевра

8.3тЧитати новину російською

Півзахисник "Динамо" Дерліс Гонсалес відзначився шикарним голом на зборах в Іспанії. Епізод трапився у товариському поєдинку проти албанського "Шкендербеу" на 23-й хвилині.

Після затяжної атаки киян, м'яч потрапив до Гонзалеса, який знаходився ближче до лівого флангу. Дерліс розвернувся і з-за меж штрафного майданчика завдав ювелірний удар у ближній нижній кут, на який не зумів зреагувати Шехі.

Нагадаємо, що першу гру на зборах в Марбельї, підопічні Реброва зіграли внічию - 2:2, після того як на останній хвилині втратили перевагу в битві з дрезденським "Динамо".