Арбітри перервали центральний матч у Німеччині, образившись на тренера однієї з команд: відео курйозу

3,4 т.

Головний арбітр центрального матчу чемпіонату Німеччини "Байєр" - "Боруссія Дортмунд" (0:1) Фелікс Цвайер перервав матч на 9 хвилин, образившись на головного тренера господарів. Цвайер видалив із лавки Рогера Шмідта, але наставник "фармацевтів" відмовився залишати технічну зону. 48-річний німецький фахівець мотивував свою поведінку тим, що хотів почути про видалення особисто від Цвайера, а не від запасного арбітра. Після паузи в матчі Шмідт погодився покинути лаву, судді повернулися на поле, і матч був відновлений.

Читайте: Збожеволів: аргентинський футболіст застрелив арбітра під час матчу

Нещодавно незвичайний футбольний рефері став загадкою для уболівальників.