Суперкубок УЄФА. Коноплянка забив піжонський гол "Реалу"

70,1 т.
Гол Коноплянки

Український півзахисник "Севільї" Євген Коноплянка забив красивий м'яч із пенальті мадридському "Реалу" в матчі за Суперкубок УЄФА.

Євген почав матч із лави запасних, а з'явився на полі на 67-й хвилині, коли був рахунок 1:1.

Уже через чотири хвилини Коноплянці довелося виконувати 11-метровий удар. Наш співвітчизник дочекався, поки воротар стрибне в один кут, а потім по-піжонськи спокійно відправив м'яч у протилежний.

Зазначимо, що перемогу в поєдинку відсвяткував "Реал", який забив вирішальний м'яч за хвилину до кінця овертайму.

дивіться: Суперкубок УЄФА. "Реал" - "Севілья": відео голів

Нагадаємо, що Євген чудово себе проявив у міжсезоння, відзначившись забитими м'ячами в товариських матчах "Севільї".

Як повідомляв раніше "Обозреватель", у Коноплянки з'явився новий конкурент в іспанському клубі.