смартфону на Android Взяти участь

/Новини футболу

"Динамо" скромно перемогло одного з кращих клубів Азії

1.8тЧитати матеріал російською

Київське "Динамо" на зборах в Іспанії перемогло одного з найсильніших клубів Кореї "Сувон Самсунг Блу Вінгз" з рахунком 1: 0. Кияни провели матч двома складами на кожен з таймів. Почали гру "біло-сині" таким складом: Шовковський - Віда, Хачеріді, Драгович, Данило Сілва - Риболовля - Ярмоленко, Мігел, Беланда, Гусєв - Кравець. У другому таймі на полі з'явилися Коваль, Цуріков, Бурда, Селін, Бетао, Харатін , Сидорчук, Буяльський, Калитвинцев, Теодорчик і Мякушко. Останній і став автором єдиного гола. Сергій на 65-й хвилині прорвався до воріт з місця лівого інсайда, обвівши захисника і відправив м'яч у сітку.

Нагадаємо, в першому матчі кияни розгромили дублерів гладбахской "Боруссії" , потім програли "Базелю" , скромно перемогли "Бенфіку" з Анголи і впевнено переграли "Мюнхен-1860" .