Бразильські футболісти влаштували дике побоїще під час матчу

4.7тЧитати новину російською

Матч третього дивізіону чемпіонату Бразилії між клубами "Гама" і "Бразільєнсе" був зупинений через божевільну бійку на полі. У масовому побоїщі взяли участь футболісти, а також тренерські штаби обох команд.

Інцидент стався на 89-й хвилині поєдинку принципових суперників, коли на табло світився рахунок 1:1. Все почалося із банального фолу на фланзі, проте вилилося у масштабний заміс. Гравці обох команд обмінювалися ударами руками і ногами, перш ніж на поле вибігли фанати і теж почали бійку, продовжуючи на трибунах.

У результаті грандіозних заворушень головному арбітру зустріч довелося перервати поєдинок, а в масові розбірки втрутилася поліція, використавши перцевий газ.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що збірна Бразилії відмовилася грати з Росією товариський футбольний матч.