Німеччина зганьбилася в товариському матчі перед Євро-2016

12,1 т.
Німеччина - Словаччина

Збірна Німеччини, з якою Україна має грати в першому турі Євро-2016, зганьбилася в товариському матчі зі Словаччиною. Німці сенсаційно зазнали поразки вдома з рахунком 1: 3. Діючі чемпіони світу першими відкрили рахунок. Вже на 13-й хвилині Маріо Гомес реалізував пенальті і вивів Бундестім вперед.

Читайте: Україні на замітку. Зірка збірної Німеччини зламав ребро перед Євро-2016

Однак ще до перерви Словаччина відповіла двічі. Спершу відзначився капітан гостей Марек Гамшик, а потім практично одразу ж Дюриш відправив німців у нокдаун. Друга половина зустрічі ознаменувалася зупинкою матчу через рясну зливу. Коли ж гра поновилася, Німеччина пропустила ще раз. Вирішальний м'яч забив Куцка.

Нагадаємо, раніше "Обозреватель" повідомляв, що лідер збірної Німеччини отримав серйозну травму напередодні Євро-2016.