Нерви ні до біса! На Європейських іграх побилися грузин і білорус: відео бійки

7,3 т.

У столиці Азербайджану Баку, де проходять перші в історії Європейські ігри, під час чвертьфіналу з вільної боротьби відбувся неприємний інцидент. Сутичка білоруса Владислава Андрєєва та грузина Володимира Хінчегашвілі закінчилася бійкою. Спортсмени в категорії до 57 кг посварилися після того, як білорус спеціально дав супернику ляпаса. Гарячий грузинський хлопець не втримався і відповів ударом на удар.

Читайте: Стартовий день Європейських ігор в Баку завершився трагедією: шокуюче відео

Між борцями почалася справжня бійка, яка могла б перерости в щось більше, якби не суддя, який розняв забіяк. У результаті бійки поєдинок був перерваний, а спортсменам зараховані технічні поразки 0:4, хоча на той момент вигравав саме Андрєєв з рахунком 2:1.

Читайте: Медальний залік Європейських ігор в Баку: онлайн таблиця

Нагадаємо, напередодні "Обозреватель" повідомляв, що російські каноїсти ледь не потонули на Європейських іграх, перевернувшись неподалік від фінішу.