Вболівальники зірвали матч "Металіст" - "Динамо"

20,7 т.
Вболівальники зірвали матч 'Металіст' - 'Динамо'

Центральний матч 26-го туру чемпіонату України "Металіст" - "Динамо" був перерваний на початку другого тайму. Фанати господарів влаштували неймовірну димову завісу, у результаті чого арбітру зустрічі Анатолію Жабченку довелося відвести команди в роздягальні, де вони знаходяться більше 10 хвилин.

Інцидент стався одразу після перерви, коли футболісти почали виходити на поле. Ультрас почали активно підривати піротехніку, дим від якої закутав весь стадіон і не дав можливість продовжити гру. З 48-ї хвилини зустрічі гра перервана за рахунку 2:0 на користь гостей. Websta.me/fcmetalist.com

Читайте: "Динамо" зробило сенсаційний трансфер гравця "Шахтаря" - ЗМІ

У складі "Динамо" дублем відзначився польський форвард Лукаш Теодорчик. Він забив два м'ячі протягом трьох хвилин. Нагадаємо, напередодні з'явилася інформація, що Сергій Ребров може покинути "Динамо" і почав переговори з іншим клубом.