планшету на Android Взяти участь

/Новини футболу

"Манчестер Юнайтед" впевнено переміг "Барселону" в Кубку чемпіонів

Читати матеріал російською

У США відбувся черговий матч у рамках міжнародного Кубка чемпіонів. У каліфорнійському місті Санта-Клара "Манчестер Юнайтед" переміг "Барселону" з рахунком 3:1. Вже на восьмій хвилині Уейн Руні забив перший м'яч у ворота Тер Штегена. У середині другого тайму Лінгард подвоїв перевагу "МЮ". А в кінці матчу команди обмінялися голами. Спершу Рафінья відквитав один гол, але Аднан Янузай повернув манкуніанцям перевагу в два м'ячі. Зазначимо, що "Барса" грала без Ліонеля Мессі.

"Барселона" наступний матч зіграє з "Челсі" в ніч на 29 липня, а "Манчестер Юнайтед" битиметься з ПСЖ в ніч на 30 липня.

International Champions Cup Барселона Іспанія - МЮ Англія - 1:3

Барселона: Тер Штеген (Масіп, 46), Адріано (Ракітіч, ??46), Піке (Бартра, 69), Вермален (Матьє, 60), Альба, Роберто, Бускетс (Халилович, 69), Іньєста (гумбай, 69), Рафінья , Суарес (Ель-Хаддіді, 69), Педро (Рамірес, 69) Манчестер Юнайтед: Де Хеа (Джонстоун, 64), Дарміан (Макнейр, 63), Джонс (Смоллінг, 63), Блінд (Еррера, 63), Шоу ( Блеккет, 63), Керрік (Валенсія, 64), Мата (Аднан Янузай, 63), Шнайдерлін (Феллайні, 63), Янг (Лінгард, 63), Руні (Вілсон, 64), Депа (Перейра, 64) 0:1 - Руні, 8 ' 0:2 - Лінгард, 65 ' 1:2 - Рафінья, 90 ' 1:3 - Аднан Янузай, 90 + 1 '