LTE планшету Взяти участь

/Новини футболу

"Зеніт" Луческу здобув перемогу в Лізі Європи, програючи 0:3 за 15 хвилин до кінця матчу: відеоогляд

20.1тЧитати матеріал російською

У матчі першого туру групи D Ліги Європи сезону 2016/17 "Зеніт" в Ізраїлі здобув вольову перемогу з рахунком 4:3 над "Маккабі" з Тель-Авіва.

На 76-й хвилині рахунок був 3:0 на користь росіян, коли підопічні Мірчі Луческу почали свій неймовірний камбек. Успіх пітерським футболістам забезпечили 4 голи за 15 хвилин, які росіяни забили у ворота ізраїльтян.

"Маккабі" (Тель-Авів) - "Зеніт" - 3:4 (1:0)

Голи: Медунянін 26" - 1: 0, К'яртанссон 50" - 2:0, Медунянін 70" - 3:0, Кокорін 76" - 3:1, Мак 84" - 3: 2, Жуліано де 86" - 3:3 , Джорджевич 90" - 3:4

"Маккабі": Райкович, Даса, Бен-Хаїм, Філіпенко, Бен-Харуш, Медунянін, Альберман, Носа, Бенаюн (Миха 79'), Кьяртанссон (Бен-Басат 74'), Бен-Хаїм Таль (Перец 85')

"Зеніт": Лодигін, Смольников, Нету, Гарсія (Маурісіо 71'), Крішіто, Кокорін, Вітсель, Жуліано де, Жирков (Новосельцев 90'), Мак Роберт, Кержаков (Джорджевич 61')

Попередження: Райкович 77", Даса 79", Медунянін 86" - Кокорін 19", Гарсія 57", Вітсель 60'

Видалення: Даса 81" ("Маккабі") - повторне попередження

Читайте всі новини по темі "Ліга Європи" на сайті "OBOZREVATEL".