Награвся. Арбітр вигнав Мілевського через три хвилини після виходу на поле: відео інциденту

1,9 т.

Невдало і дуже швидко закінчився для українського форварда "Конкордії" Артема Мілевського матч чемпіонату Румунії проти "КСМС Ясси". Екс-футболіст "Динамо" провів на полі всього 240 секунд. На 56-й хвилині зустрічі Артем в одному з епізодів рукою вдарив у ніс суперника. Арбітр вирішив, що відмашка була умисною, і показав Мілевському пряму червону картку. Поєдинок завершився з рахунком 1:1.

Читайте: "Дві шістки": Мілевський дав пораду керівникам чемпіонату України

Раніше повідомлялося, що Мілевський образився на тренера збірної України і зізнався, що його більше нічого не пов'язує з Києвом.