планшету на Android Взяти участь

/Новини футболу

"Шахтар" втратив вірну перемогу в Лізі чемпіонів

1.4тЧитати матеріал російською

Донецький "Шахтар" в останньому матчі групового турніру Ліги чемпіонів прикро не втримав перемогу над "Порту", пропустивши від "Драконів" наприкінці гри.

Читайте:

Порту - Шахтар - 1-1: дивитися відео голів

Для обох команд цей матч не мав ніякого турнірного значення. Ще два тижні тому "Порту" застовпив за собою перше місце, а "Шахтар" - друге. Тому не дивно, що гра пройшла без належної іскри. Втім, забий Олександр Гладкий вже на перших хвилинах матчу, невідомо, який би футбол пішов далі. Але наш нападник не влучив у порожні ворота з трьох метрів.

Читайте:

Відомі всі учасники 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Перевагою в першому таймі володіли господарі, проте їхніх зусиль вистачило лише на кілька дальніх ударів Куарежми. Друга половина зустрічі почалася з несподіваного голу Степаненка. Тарас відправив м'яч у сітку після подачі Бернардом кутового. Після взяття воріт "Порту" відверто здав, а "Шахтар" почав грати на улюблених контратаках. Шкода, але втілити в голи свої швидкі виходи з оборони "гірникам" не вдалося.

Читайте:

Ліга чемпіонів: всі результати матчів 10 грудня

Тим прикріше було знову пропустити в кінцівці. Як і в матчі другого туру "Порту" зумів уникнути поразки. На цей раз класний удар вийшов у Абубакара, який поклав м'яч у сітку від поперечини. Таким чином, "Шахтар" тепер очікує свого суперника по 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Жеребкування пройде в понеділок, 15 грудня. "Порту" (Португалія) - "Шахтар" (Донецьк, Україна) - 1: 1 Голи: Абубакар 88 - Степаненко 51 "Порту": Фернандес - Рікарду, Маркано, Майкон, Алекс Сандро, Рубен Невеш (Інді, 40), Евандро, Кинтеро (Олівер Торрес, 68), Куарежма, Абубакар, Адріан (Келвін, 53)

"Шахтар": Пятов - Ілсіньо, Кривцов, Ракицький, Шевчук, Степаненко (Фернандо, 86), Фред, Коста (Марлос, 66), Тейшейра, Бернард (Тайсон, 66), Гладкий Попередження: Куарежма 7, Маркано 64 - Ракицький 19 , Степаненко 43