"Динамо" програло "Олександрії" і вилетіло з Кубка України

46,5 т.
'Динамо' програло 'Олександрії' і вилетіло з Кубка України

У середу, 6 квітня, в повторному чвертьфінальному матчі Кубка України київське "Динамо" програло "Олександрії". Зустріч на стадіоні "Ніка" завершилася з рахунком 1: 0. Перший поєдинок в Києві завершився внічию 1: 1.

Номінальні гості єдиний і переможний гол забили на 26-й хвилині розкішним "сухим листом" з кутового. У першому таймі "Динамо" хоч і набагато більше контролювало м'яч, але виглядало дуже блідо в атаці і завдало всього один удар в створ.

дивіться: "Динамо" Київ - "Олександрія" - 0-1: відео-огляд матчу

Друга половина зустрічі почалася для киян катастрофічно. На 51-й хвилині друге попередження отримав Рибалка, залишивши свою команду в меншості. Реброву довелося терміново перебудовувати гру і він випустив Ярмоленка, чим оживив гру своєї команди. Але "Олександрія" грамотно оборонялася, а в кінцівці зустрічі могла взагалі двічі забивати "біло-блакитним". "Динамо" врятувала лише чудова гра Рибки.

Читайте: "Динамо" може продати ключового гравця за 18 млн євро

В цілому київські футболісти провели огидну гру і заслужено програли, при цьому по грі могли пропустити і більше. Підопічні Володимира Шарана творять найгучнішу сенсацію Кубка України, вибиваючи з розіграшу чинного володаря цього трофею.

"Динамо" (Київ) - "Олександрія" - 0: 1

Голи : Чорний 24 " Динамо ": Рибка, Теодорчик (Мораес 73), Буяльський, Макаренко (Антунеш 77), Гонсалес, Віда, Гармаш, Рибалка, Петрович, Яковенко ( Ярмоленко 58), Сілва " Олександрія ": Новак, Басов, Банада, Путраш, Шендрик, Чеботаєв, Запорожан, Чорний (Козак 61), Паламар (Куліш 77), Леонов (Грицук 64), Микицей Попередження : Риболовля 6, Рибалка 53, виду 65 - Чеботаєв 31, Чорний 45, Басов 90 + 4, Шендрик 90 + 6 Видалення : Рибалка 53

Читайте: "Жах": Ярмоленко жорстко розкритикував "Динамо"

Жеребкування півфіналу пройде 8 квітня в Будинку футболу. Початок о 12:00.