"Дніпро" влаштував гольову феєрію з "міцним горішком" з Ліги Європи

11,0 т.
'Дніпро' влаштував гольову феєрію з 'міцним горішком' з Ліги Європи

У заключній контрольному зустрічі на зборах в Нідерландах "Дніпро" обіграв "Брюгге". Гра з бельгійцями, яких "Дніпро" в цьому сезоні насилу пройшов у чвертьфіналі Ліги Європи , завершився з рахунком 4: 3.

У матчі, який завершив підготовку дніпропетровської команди в Нідерландах, футболісти влаштували справжню гольову феєрію. Пропустивши першими, підопічні Мирона Маркевича до перерви встигли зрівняти рахунок, а в другому таймі ще тричі розписалися у бельгійських воротах. Розслабившись, "Дніпро" віддав ініціативу в кінцівку "Брюгге", чим скористався вийшов на заміну Абдулай Діабі. Малійський форвард зробив дубль, і міг принести своїй команді нічию, але блискуча гра Бойко не дозволила йому реалізувати пенальті.

Дивіться: Дніпро - Брюгге - 4-3: дивитися відео матчу

ДНІПРО України - БРЮГГЕ Бельгія - 4: ??3

Голи : Бруну Гама (42), Федорчук (50), Близниченко (56), Калинич (66) - Іск'єрдо (25), Діабі (72, з пенальті, 90 + 1).

На 78-й хвилині Діабі не реалізував пенальті Дніпро : Бойко (Шеліхов, 85), Селезньов (Калініч, 46), Матос Лео, Чеберячко (Близниченко, 46), Бруну Гама (Безус, 46), Дуглас, Федорчук (Бохашвілі, 74) , Ротань, Гуйє, Федецький, Матеус (Кочергін, 70). Брюгге : Брюззес, де Фаув, Сімонс, Віктор Васкес, де Суттер (уларов, 62), Ванаку, Іск'єрдо (Диркс, 63), Денсвіл, де Бок (Де Смул , 89), Мехелен, Болінголі (Діабі, 63). Попередження : Калинич (58), Гуйє (63), Бойко (78) - уларов (84).

Всі матчі "Дніпра" в Нідерландах: 4 липня. Дніпро - Алеманнія (Німеччина) - 0: 1. Відео матчу 6 липня, Дніпро - Арнем (Нідерланди) - 10: 2. Відео матчу 8 липня, Дніпро - Вайт Стар Брюссель (Бельгія) - 2: 2. Відео матчу 10 липня, Дніпро - ПАОК (Греція) - 1: 4 11 липня, Дніпро - Зволле (Нідерланди) - 2: 2