"Дніпро" сенсаційно програв "Волині" у чемпіонаті України

14,3 т.
'Дніпро' сенсаційно програв 'Волині' у чемпіонаті України

У суботу, 5 грудня, в матчі 12-го туру чемпіонату України дніпропетровський "Дніпро" несподівано програв луцькій "Волині". Зустріч на "Дніпро-Арені" завершилась з рахунком 1: 0.

Господарі грали в матчі завзято і на куражі лише перші півгодини. У другому таймі вогонь в очах підопічних Маркевича згас і було незрозуміло за рахунок чого вони збираються забивати. Лучани зіграли компактно, терпіли і на 85-й хвилині забили заслужений гол, що дозволяє їм піти на зимову перерву на єврокубковому 5-му місці.

Читайте: Де дивитися матчі 12-го туру чемпіонату України: розклад трансляцій

"Дніпро" (Дніпропетровськ) - "Волинь" (Луцьк) - 0: 1

Голи: Шарпар 85 "Дніпро": Бойко, Матеус, Федецький, Гуйє, Ротань (Данило 46), Дуглас, Гама, Матос, Селезньов, Безус (Лучкевич 61), Едмар "Волинь": Кичак, Богданов, Козьбан (мемешев редван раїмович 65), Кобахідзе (Горопевшек 90 + 4), Жуніч, Польовий, Шабанов, Шарпар, Матей, Політило, Кравченко Попередження: Ротань 25, Данило 71 - Кравченко 15, Шарпар 27, Політило 66