Україна зіграла внічию зі Словаччиною у важкому матчі Євро-2016

9,7 т.

Збірна України у важкому матчі відбору Євро-2016 не зуміла обіграти міцну команду Словаччини. Поєдинок у Жиліні на стадіоні "Под Дубнем" завершився внічию - 0:0. Перший тайм пройшов у повільному темпі і безкомпромісній боротьбі. Команди по черзі володіли м'ячем, намагаючись позиційно підібратися до воріт суперника.

Читайте: Словаччина - Україна - 0-0: хронологія матчу Євро-2016

Гості першими створили головий момент - Коноплянка увійшов у штрафну, хитнув захисника, але в дальній кут не потрапив, пробивши у декількох сантиметрах від штанги. Словаки відповіли не менш небезпечним ударом Хамшіка під поперечину і розкішним сейвом П'ятова. Після перерви українці спробували грати першим номером, розуміючи, що нам необхідно забивати. Господарі при цьому гасили темп, діючи холоднокровно і вміло припиняючи атакуючі потуги "синьо-жовтих".

Читайте: Збірна України позбулася Тимощука перед грою зі Словаччиною

У лідерів нашої збірної, Ярмоленко і Коноплянки, нічого не виходило на флангах - словаки по двоє зустрічали наших вінгеров, буквально з'їдаючи їх при спробі прорватися вперед. Ближче до кінця поєдинку напруга наростала все більше. Було очевидно, що ніхто не хоче ризикувати, адже будь-яка помилка може поховати кожну з команд. У підсумку, глядачі голів так і не побачили. Після 8 поєдинків у групі С Україна залишилася на третьому місці, відстаючи від Словаччини та Іспанії на 3 очки. 9 Жовтня нас чекає виїзна гра з Македонією, після чого ми завершимо відбір поєдинком проти Іспанії 12-го жовтня. Нагадаємо, у попередньому матчі відбору у Львові Україна видобула яскраву перемогу над Білоруссю.