Android смартфону Взяти участь

/Новини футболу

"Барселона" феєрично вийшла у чвертьфінал Ліги чемпіонів

1.7тЧитати матеріал російською

Каталонська "Барселона" без проблем оформила путівку в чвертьфінал Ліги чемпіонів, двічі обігравши "Манчестер Сіті".

Після виїзної перемоги (2: 1) каталонці вдома переграли англійців з рахунком 1: 0. "Обозреватель" вів онлайн-трансляцію з "Камп Ноу" .

Гра була дуже видовищною, але каталонці не реалізували з десяток голових моментів.

"Сіті" також міг забити 3-4 голи. Найреальніший шанс не використав Серхіо Агуеро. Найактивніший гравець "Сіті" не забив пенальті на 78-й хвилині, не зумівши переграти тер Штегена.

Читайте:

Стали відомі всі учасники 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Але які ж моменти не реалізувала "Барса" - один Неймар не використав чотири виходи один на один. Не йшов м'яч у ворота після небезпечних ударів Мессі. Двічі каталонці били в стійку. Кілька феноменальних сейвів зробив Джо Харт.

Лише на 31-й хвилині голкіпер "городян" був безсилий після удару Ракитича. Але там винні захисники, що дозволили хорвату в штрафний безперешкодно прийняти м'яч і пробити.

У підсумку, 1: 0 - "Барса" в гарному настрої готується до недільного "Ель-класико". А "Манчестер Сіті" належить важка боротьба за чемпіонський титул в Англії.

Свого суперника у чвертьфіналі "Барса" довідається в п'ятницю.

Дивіться:

Барселона - Манчестер Сіті - 1-0: дивитися відео гола

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. 1/8 фіналу

Матч-відповідь ( перша гра 2: 1 ) Барселона. "Камп Ноу" Головний арбітр: Джанлука Роккі (Італія) БАРСЕЛОНА - МАНЧЕСТЕР СІТІ - 1: 0 Барселона: 1. Тер Штеген, 22. Дані Алвес (21. Адріано Коррея, 90 + 1 '), 3. Піке, 8. Іньєста, 14. Маскерано, 18. Альба Жорді, 24. Матьє, 4. Ракітіч (12. Рафінья, 84' ), 9. Суарес, 10. Мессі, 11. Неймар Запасні: 13. Браво, 15. Бартра, 20. Роберто, 6. Хаві, 7. Педро МС: 1. Харт, 3. Санья, 4. Компані, 26. Демікеліс, 11. Коларов, 42. Яя Туре (14. Боні, 72 '), 7. Мілнер, 25. Фернандіньо, 21. Давид Сильва, 8. Насрі, 16. Агуеро Запасні: 13. Кабальєро, 5. Сабалета, 6. Фернандо, 15. Навас, 18. Лемпард, 10. Джеко 1: 0 Іван Ракітіч, ??31 '

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "OBOZREVATEL".