Україна упустила перемогу в останньому матчі на Євро-2015

5,2 т.

Юнацька збірна України не змогла виграти жодного матчу на чемпіонаті Європи U-19. У третьому турі наша команда втратила перемогу в грі з Австрією - 2:2.

Українці відкрили рахунок на 14-й хвилині. Відзначився форвард "Шахтаря" Олександр Зубков. Але розвинути успіх не вдалося, а на початку другого тайму Марко Квашин забив м'яч.

Через 16 хвилин українці знову вийшли вперед. Гол забив півзахисник "Дніпра" Валерій Лучкевич.

Але переможний рахунок наша збірна не втримала. На 87-й хвилині Квашин зміг вдруге засмутити Вадима Солдатенка.

ЧИТАЙТЕ: Футболістів "ДНР" та "ЛНР" не пустять в чемпіонат України - ФФУ

Нагадаємо, в першому турі Україна сенсаційно поступилася Греції. А в другому матчі "синьо-жовті" програли французам.

У півфінал вийшли Франція (9 очок) і Греція (4 очки). А наша команда зайняла останнє місце в групі (1 очко), пропустивши Австрію (2 очки).