Без України. Визначилися всі чвертьфіналісти чемпіонату світу

4,0 т.

У Новій Зеландії завершилися матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу U-20. На жаль, серед вісімки найсильніших збірних не побачимо Україну.

Наша команда в серії пенальті поступилася Сенегалу . У ході зустрічі українці повели в рахунку, але не втримали перевагу. А по пенальті голкіпер Сенегалу фактично поодинці переграв наших футболістів. Суперником Сенегалу буде Узбекистан. Азіати впевнено переграли Австрію з рахунком 2: 0.

По пенальті також визначився чвертьфіналіст в протистоянні Бразилії та Уругваю. Американську лотерею виграли бразильці (5: 4).

Німеччина і Португалія з мінімальним рахунком обіграли Нігерію і Нову Зеландію відповідно. Але якщо німці забили на початку матчу і втримали перевагу (1: 0), то португальці переможну атаку провели на останніх хвилинах зустрічі (2: 1). Збірна США, яку українці розгромили на груповому етапі , обіграла Колумбію (1: 0). В африканському протистоянні збірна Малі розгромила Гану з рахунком 3: 0.

Нарешті, в самому драматичному матчі 1/8 фіналу Сербія вирвала перемогу в Угорщини. На початку другого тайму угорці відкрили рахунок і спокійно вели матч до перемоги. Але на першій компенсованій хвилині Іван Сапонжіч зрівняв рахунок. Тут же червону картку отримав Мілан Гайіч. А на 118-й хвилині угорці пропустили, граючи 11 на 10. Аттіла Талабер зрізав м'яч у свої ворота.