Суперник "Шахтаря" в Лізі Європи влаштував трилер перед матчем у Львові

6.1тЧитати новину російською

Португальська "Брага" сенсаційно втратила очки в домашньому чемпіонаті перед повторною грою з "Шахтарем" в 1/4 фіналу Ліги Європи.

"Зброєносці" влаштували справжній трилер у 29-му турі ліги. Підопічні Паулу Фонсека приймали вдома скромний "Морейренше" і несподівано не зуміли на своєму полі здолати відвертого аутсайдера. Більш того, "Брага" відігралася на останніх секундах зустрічі, забивши на 4-й доданій хвилині - відзначився Болі.

Гості відкрили рахунок на початку другого тайму. Незабаром господарі мали чудову нагоду відновити статус-кво, проте Жозуе не реалізував пенальті. А на 78-й хвилині "Морейренше" і зовсім залишився в меншості після видалення півзахисника Вітора Гомеша.

Варто зазначити, що "Шахтар" сенсаційно зіграв внічию з дніпродзержинською "Сталлю", також втративши очки в чемпіонаті перед матчем Ліги Європи. Матч-відповідь 1/4 фіналу ЛЄ відбудеться у Львові 14 квітня.

Як повідомляв "Обозреватель", "Шахтар" обіграв "Брагу" в Португалії з рахунком 2:1.

Читайте всі новини по темі "Ліга Європи" на сайті "Обозреватель".