Шок і диво: "Барса" створила історичний камбек у Лізі чемпіонів

28тЧитати новину російською

У Європі визначилась перша половина чвертьфіналістів Ліги чемпіонів. Головною подією ігрових днів став подвиг іспанської "Барселони", яка зуміла відіграти чотири м'ячі в протистоянні з ПСЖ. Каталонці стали першою командою в історії, яка змогла відігратися після поразки 0:4 у першій зустрічі.

ДИВІТЬСЯ ОГЛЯД МАТЧУ "БАРСЕЛОНА" - ПСЖ

"Барселона", напевно, єдина команда, після поразки якої з рахунком 0:4 весь світ міг міркувати про реальність камбека. Однак те, що сталося на "Камп Ноу", навряд чи міг уявити собі хоча б один шанувальник футболу.

Зрозуміло, іспанці дуже ударно почали матч і швидко повели у рахунку. У кінці першого тайму вони забили другий, а на 50-й хвилині закотили третій, після чого на полі виникла хитка рівновага. Те, що відбувалося далі, описувати словами сенсу немає.

Кавані, двічі Неймар і, нарешті, Серхіо Роберто... Запам'ятайте цю історію! "Барселона" за 6 хвилин забила три м'ячі та створила неймовірний камбек в історії Ліги чемпіонів.

Іншою яскравою подією стало протистояння "Реала" і "Наполі". Поєдинок на "Сантьяго Бернабеу" завершився з рахунком 3:1 на користь господарів і залишав шанси на те, що "Реал" цілком може втратити путівку в чвертьфінал. І перший тайм матчу на "Сан-Паоло" підтвердив надії фанатів неаполітанців.

"Наполі" виглядав не просто здорово, а на голову сильніше іспанців. У той час поки італійці плели свої атаки біля воріт суперника, "Реал" думав лише про те, як би накивати п'ятами з "Сан-Паоло" і не отримати повний кошик.

Неаполь повів у рахунку в середині першого тайму і розраховував на те, щоб остаточно прибити "галактікос". Однак початок другого тайму повністю перевернув все з ніг на голову. Дубль капітана мадридців Серхіо Рамоса просто вбив інтригу в матчі, вивівши "Реал" у чвертьфінал.

"Барселона" - ПСЖ - 6:1

Голи: 1:0 - 3 Суарес, 2:0 - 40, автогол Курзава, 3:0 - 50, пенальті Мессі, 3:1 - 62 Кавані, 4:1 - 88 Неймар, 5:1 - 90, пенальті Неймар, 6:1 - 90 Серджіо Роберто

"Боруссія" - "Бенфіка" - 4:0

Голи: 1:0 - 4 Обамеянг, 2:0 - 59 Пулішіч, 3:0 - 61 Обамеянг, 4:0 - 85 Обамеянг

"Арсенал" - "Баварія" - 1:5

Голи: 1:0 - 20 Уолкотт, 1:1 - 55, пенальті Левандовскі, 1:2 - 68 Роббен, 1:3 - 78 Дуглас Коста, 1:4 - 80 Відаль, 1:5 - 85 Відаль

Вилучення: Косьєльні (54)

"Наполі" - "Реал" - 1:3

Голи:  1:0 - 24 Мертенс, 1:1 - 51 Рамос, 1:2 - 57 Рамос.

Як повідомляв Обозреватель, футболіст "Арсеналу" Тео Уолкотт забив шедевральний м'яч у матчі Ліги чемпіонів із "Баварією".

Читайте всі новини по темі "Ліга чемпіонів" на сайті "Обозреватель".