Вигнаний з "Динамо" український футболіст довів коментатора до екстазу, забивши божевільний гол за новий клуб

21.8тЧитати новину російською

Колишній напівзахисник "Динамо" Євген Чумак, з яким кияни розірвали контракт минулого року, відзначився шедевральним голом у чемпіонаті Білорусі. Футболіст приніс непросту перемогу могильовському "Дніпру".

21-річний футболіст забив приголомшливий м'яч у 10-му турі у ворота брестського "Динамо". Неймовірно видовищний епізод стався на початку другого тайму.

На 52-й хвилині Чумак на швидкості увірвався в штрафний майданчик суперника і блискуче пробив у дальню дев'ятку. М'яч полетів по дузі, не залишивши жодного шансу для голкіпера.

"Не кожен воротар на планеті міг би відбити цей удар", - захоплено сказав коментатор зустрічі, описуючи гол молодого українця.

Варто зазначити, що м'яч Чумака став вирішальним у цьому поєдинку. Новий клуб Євгена, за який він виступає з 2017 року, здобув мінімальну перемогу 1:0.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що київське "Динамо" отримало серйозне посилення перед новим сезоном.

Читайте всі новини по темі "чемпіонат Білорусі" на сайті "Обозреватель".