"Дніпро" розгромив китайців з тенісним рахунком

4,8 т.
'Дніпро' розгромив китайців з тенісним рахунком

Дніпропетровський "Дніпро" зіграв контрольний матч з китайським клубом БІТ, що представляє перший дивізіон чемпіонату Китаю.

Дніпряни обіграли китайських "студентів" (БІТ - команда Пекінського технологічного інституту) з рахунком 6: 1, не реалізувавши ще з десяток моментів біля воріт китайців.

У першому таймі забив тільки Матеус. Бразилець відзначився на сьомій хвилині.

Читайте: Капітан "Дніпра" потрапив у символічну збірну Ліги Європи

Відразу після перерви Бруну Гама і Роман Безус довели рахунок до розгромного. Потім у воротах китайців розписалися Євген Селезньов, Андрій Близниченко і Роман Зозуля.

Китайці майже весь матч провели на своїй половині поля, забивши гол на 84-й хвилині після однієї з рідкісних атак.

Читайте: "Дніпро" здійснить шокуючий трансфер

Відзначимо, що в Туреччині "Дніпро" пробуде до 25 лютого, звідки вирушить до Греції на матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи проти грецького "Олімпіакоса". У першому матчі, нагадаємо, "Дніпро" обіграв чемпіона Греції з рахунком 2: 0 .