19-річний футболіст забив мегакурйозний м'яч завдяки жахливому ляпу воротаря

10.8тЧитати новину російською

Півзахисник "Судамерикани" Ебер Гарсія забив один із найбільш курйозних голів у історії футболу. 19-річний венесуельський гравець відзначився у воротах "Пласа Колонія" у 7-му турі чемпіонату Уругваю.

Відзначитися молодому футболісту допоміг воротар господарів Агірре Вашингтон, який допустив жахливий ляп. На 86-й хвилині зустрічі голкіпер не подивився на всі сторони, вкидаючи м'яч собі під ноги у власному штрафному.

У цей момент Гарсія якраз повертався у сторону центру поля, оскільки до цього зашнуровував бутси біля рекламних щитів. Півзахисник не міг не скористатися таким подарунком долі - він вибіг з-за спини у кіпера і спокійно вразив порожні ворота. Гол вийшов неймовірно епічним.

Варто зазначити, що цей м'яч деморалізував господарів. "Пласа Колонія", яка вигравала під час матчу, через 4 хвилини пропустила знову, зазнавши поразки з рахунком 2:3.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що в Іспанії воротар вразив несподіваним вчинком після голу від Ліонеля Мессі.

Читайте всі новини по темі "курйози" на сайті "Обозреватель".