"Шахтар" влаштував "німецьке порно" 13-разовому чемпіону Швеції

19.1тЧитати новину російською

Донецький "Шахтар" на зборах в Португалії познущався над 13-кратним чемпіоном Швеції. "Гірники" влаштували справжнє "згвалтування" "Норчепінгу", перемігши з рахунком 6:1.

Перший тайм український клуб провів у полурезревному складі. Кучеру лише єдиного разу вдалося засмутити шведського воротаря. Зате після перерви на поле вийшли Каніболоцький, Срна, Ордець, Ракицький, Матвієнко, Фред, Степаненко, Зубков, Алан Патрік, Тайсон, Борячук, і "Шахтар" забив ще 5 м'ячів, пропустивши лише раз.

"Шахтар" (Донецьк, Україна) - "Норчепінг" (Норчепінг, Швеція) - 6:1 (1:0)

Голи: 1:0 Кучер (18), 2:0 Срна (51), 3:0 Зубков (54), 4:0 Тайсон (64), 4:1 Еліассон (69), 5:1 Лещук (72), 6:1 Фред (84)

"Шахтар": П'ятов (Каніболоцький, 46), Кобін (Срна, 46), Кучер (к) (Ордець, 46), Кривцов (Ракицький, 46), Азеведо (Матвієнко, 46), Малишев (Фред, 46), Танковський (Степаненко, 46), Марлос (Зубков, 46), Дентіньо (Алан Патрік, 46), Бернард (Тайсон, 46), Феррейра (Борячук, 33; Лещук, 61)

Запасні: Шевченко, Кудрик

"Норчепінг": Лангер, Дагерстол, Юханссон (к), Фьолусон (Сампстед, 81), Тєло, Беркрот (Сігурдсон, 74), Шелунд, Кастегрен (Скрабб, 57), Еліассон, Хольмберг, Андерссон (Хаденіус, 46)

Наступний поєдинок команда Паулу Фонсеки проведе 31 січня в рамках Atlantic Cup із чеським "Яблонцем". Початок о 18:00. Пряма трансляція на телеканалі "Футбол 1".

Нагадаємо, що раніше "гірники" провели свій другий товариський матч на зимових зборах. У Португалії "Шахтар" влаштував гольову феєрію з віденською "Аустрією", зігравши результативну нічию - 2:2.

Приєднуйтесь до групи "УкрОбоз" на Facebook, читайте свіжі новини!