Без нижньої білизни. Співачка виконала гімн на хокейному матчі в прозорій сукні - відео 18+

270,2 т.

Шведська співачка Дженіс Кавандер викликала справжній фурор на матчі в Стокгольмі. 23-річна виконавиця гімну перед поєдинком регулярного сезону американської Національної хокейної ліги "Оттава" - "Колорадо" з'явилася у прозорій сукні.

Пікантності додавав той факт, що дівчина була без нижньої білизни. Цей момент дещо спантеличив спортсменів, які періодично поглядали на артистку, слабо звертаючи увагу на якість виконання самого гімну.

Читайте: "Силіконова" екс-подруга Неймара прийшла на шоу в зухвалому голому вбранні

Сама гра завершилася в овертаймі перемогою "Оттави" з рахунком 4:3 (2:1, 1:1, 0:1, 1:0).

Нагадаємо, що напередодні спортсменку вигнали з турніру за "відверту" сукню.