Найсексуальніша вболівальниця "Манчестер Сіті" роздяглася після перемоги над "Динамо": відверті фотографії

3,8 т.
Найсексуальніша вболівальниця 'Манчестер Сіті' роздяглася після перемоги над 'Динамо': відверті фотографії

Найефектніша вболівальниця "Манчестер Сіті" Холлі Пірс своєрідно відзначила позитивний результат свого клубу в Лізі чемпіонів. Після перемоги над "Динамо" британська модель і телеведуча сфотографувалася оголеною.

дивіться:

Динамо - Манчестер Сіті - 1-3: відео голів

Нагадаємо, що підопічні Сергія Реброва з рахунком 1:3 програли першу зустріч 1/8 фіналу плей-офф Ліги чемпіонів. Перший тайм завершився з рахунком 2:0 на користь англійців. Забитими м'ячами відзначилися на 15-й хвилині Серхіо Агуеро і на 41-й - Давид Сілва. У другій половині голи забили Віталій Буяльський та Яя Туре.